Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 在這個網站上購買的商品都很滿意
顏色: 黑色
Price: HK$23.00
| Color | Brown |
| Finish | Matte |
| Benefits | Lengthening |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 13.5 cm |
| 長度 | 1.5 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 寬度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2305052074306732 |
Author: m***0
Date:
Review: 在這個網站上購買的商品都很滿意
顏色: 黑色
Author: C***p
Date:
Review: Black mascara it’s good
顏色: 黑色
Author: K***y
Date:
Review: 尺寸剛好,版型造型設計漂亮,超級喜歡~讚!讚!讚!會在回購的店家~
顏色: 棕色
Author: s***a
Date:
Review: 已經回購好幾次,方便攜帶又好用
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.